Polecamy

Transport

Przy zakupie oferujemy naszym Klientom możliwość dostarczenia zamówionego towaru na miejsce przeznaczenia.

 

Potrzebujesz dobrych, renomowanych materiałów budowlanych z dostawą we wskazane miejsce ? Cenisz swój czas i pieniądze, zapoznaj się z naszą ofertą.


Działamy od 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych takich jak: stal zbrojeniowa, ceramika budowlana, systemy stropowe i kominowe, stolarka budowlana, więźba dachowa oraz wiele innych produktów renomowanych firm. Odpowiednia organizacja pracy i minimalizacja kosztów własnych pozwoliły Naszej Firmie przygotować najlepszą ofertę w super atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych dostawców materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi na małopolskim rynku budowlanym już od kilku lat. Naszymi podstawowymi klientami są: firmy budowlane, klienci indywidualni. Mogą oni zawsze liczyć na naszą w pełni profesjonalną obsługę. Ponadto doradzamy w sprawach doboru materiałów budowlanych i technologii wykończeniowych tak aby rozwiązania były najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy także polecić do realizacji. Nasza firma dba o ciągły rozwój. W związku z tym stale rozwijamy nowoczesnych rozwiązania, które pozwalają nam na szybszą dostawę oferowanych materiałów. Dlatego też nasi klienci zawsze mogą liczyć na najbardziej nowoczesne technologie i rozwiązania dostępne na rynku . Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę inwestycji budowlanych od samego jej początku, aż do końca – czyli pełnego wykończenia wnętrza oraz terenu zewnętrznego.

CRB-Materiały od początku swojej działalności stawia na zadowolenie swoich Klientów. Dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa wymaganiom, zarówno w kwestii oferowanych przez Nas materiałów budowlanych, jak i pod kątem obsługi i komfortu zakupów. Powierzając Nam obsługę swojej inwestycji mają Państwo gwarancję najlepszej ceny, fachowej obsługi, wszechstronnego doradztwa i terminowości realizacji zamówień. Mamy doświadczenie w sprzedaży najwyższej jakości materiałów budowlanych, pochodzących tylko od zaufanych i najlepszych producentów.

Zapewnimy Państwu wszystko co jest potrzebne od rozpoczęcia do zakończenia przedsięwzięcia budowlanego stosując materiały wyselekcjonowane do realizacji konkretnego projektu spośród produktów oferowanych przez wszystkich największych polskich producentów materiałów budowlanych – jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem.Więcej artykułów…

  1. Using Joomla!